DOLOMITY Freeride Camp

Zagraniczne: LUTY 2027

Poziomy: Średnio-zaawansowany, Zaawansowany

Zapraszamy na 5-dniowy freeride camp w samym sercu Dolomitów, podczas którego zamieszkamy w hotelu położonym bezpośrednio przy stoku. Formuła ski-in, ski-out oznacza, że każdego ranka wychodzimy z hotelu w butach narciarskich, przypinamy narty i rozpoczynamy jazdę – bez samochodu, transferów i tracenia czasu na dojazdy.

Przez pięć dni szkolenia będziemy eksplorować Marmoladę, Arabba, Sass Pordoi oraz inne tereny dostępne bezpośrednio z systemu wyciągów. Marmolada, nazywana Królową Dolomitów, to najwyższy masyw Dolomitów, którego najwyższy punkt – Punta Penia – sięga 3343 m n.p.m. Jej północne zbocza pokrywa rozległy lodowiec, a z Punta Rocca na wysokości 3265 m rozpoczyna się słynna La Bellunese – 12-kilometrowy zjazd z ponad 1800 m przewyższenia, jeden z najbardziej spektakularnych zjazdów w całych Alpach.

Marmolada to jednak dopiero początek. Dzięki rozbudowanej sieci wyciągów możemy na nartach dotrzeć do Arabby, Porta Vescovo, Padon i w kierunku Sass Pordoi, a także włączyć się w słynną Sellarondę, prowadzącą wokół masywu Sella przez cztery dolomickie przełęcze.

Jak zawsze nad całością progress’u uczestników będą czuwać polskojęzyczni zawodowi instruktorzy narciarstwa z uprawnieniami międzynarodowymi ISIA.

Zainteresowała Cie ta oferta? Zostaw maila o wyślemy do Ciebie program i cene przed oficjakną premierą.

Szczegóły:

  • Kiedy: LUTY 2027
  • Cena Cena i program 2027 - 1 września

Na skróty:

    5 dni szkolenia, pensjonat na stoku!

    Rezerwuj teraz Cena od: Cena i program 2027 - 1 września