Z dala od chłopów, zabudowań, kłopotów i tłumów. Zapraszamy Was drogie Panie na 4 dniowy wyjazd w dzikie Bieszczady do klimatycznego pensjonatu w najpiękniejszej wsi Bieszczadów. Wyjazd dedykujemy tylko dla Pań, które zaczynają swoją przygodę ze skituringiem lub mają już za sobą kilka prostych wycieczek. W świat skituringu wprowadzi Was przewodniczka bieszczadzka, ratowniczka bieszczadzkiej grupy GOPR, a zajęcia poprowadzi joginka z 15’sto letnim stażem i ukończonym kursem wg. metody Iyengara.

ZAKRES

Podstawowe szkolenie skiturowe

NOCLEG

Pokoje 2 osobowe z łazienkami w pensjonacie Gościniec Horb

W CENIE:

 • 3 x nocleg – pokoje dwuosobowe z łazienkami
 • 3 x kilkugodzinne wycieczki pod opieką licencjonowanej przewodniczki bieszczadzkiej, ratowniczki bieszczadzkiej grupy GOPR
 • 3 x śniadanie + obiadokolacja
 • realizacja autorskiego programu szkoleniowego Skitour School
 • koszulka termiczna z logo wyjazdu
 • prelekcja z „Górską Mamą” na temat podstaw skituringu
 • ubezpieczenie NNW 20 000 PLN
 • pobyt w klimatycznym pensjonacie z sauną ogrodową i widokiem na Połoniny
 • 3 godziny zajęć relaksacyjnych z jogi
 • wszystkie transfery lokalne podczas obozu

Dodatkowo: otrzymasz pakiet zdjęć z kursu, dołączymy Cię do naszej grupy VIP, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania po kursie, a także otrzymasz 10% zniżki na kolejne szkolenia.


DLA KOGO?

Obóz skierowany jest do początkujących, czyli osób które:

 • Doświadczenie – trasy pod względem trudności dopasowane są do początkujących skiturowców i osób, które będą pierwszy raz na nartach skiturowych,
 • Kondycja – zawsze narzucamy wolne tempo naszego podejścia, tak aby każdy uczestnik mógł spokojnie rozmawiać podczas podchodzenia,
 • Zjazdy – uczestnik powinien posiadać umiejętności pozwalające bez problemu zjechać z Kasprowego Wierch (trasa czarna). Mniej zaawansowanych narciarzy zapraszamy na szkolenia do Krynicy lub Pilska (sprawdź listę kursów),
 • Wiek – brak ograniczenia wiekowego. Na naszych szkoleniach mamy osoby w wieku 15 – 57 lat


1450.00 zł

+ 270 zł – wypożyczenie sprzętu skiturowego na czas trwania wyjazdu

179 zł – techniczny longsleeve Craft Extreme 2.0 z logiem Fundacji Skitourowe Zakopane

149 zł – rękawiczki Craft z logiem Fundacji Skitourowe Zakopane –

59zł – czapka Craft na podejście z logiem Fundacji Skitourowe Zakopane

 

ZAPISY ONLINE

Płatność podzielona jest na dwie raty:

 • Pierwsza rata – płatna podczas rejestracji online – 50% kwoty za kurs (725zł) + 100% za wybrane dodatki (np. sprzęt skitourowy) 
 • Druga rata – płatna gotówką na miejscu u instruktora – 50% kwoty za kurs (725zł)

Kursanci z poprzednich wyjazdów mają 10% zniżki – aby ją otrzymać należy wpisać kod zniżkowy (wysłany na maila) podczas rejestracji online.

INFORMACJA ODNOŚNIE COVID-19: Zapisując się na nasze szkolenie masz możliwość bezpłatnej rezygnacji do 14 dni przed rozpoczęciem kursu. Jeżeli z przyczyn niezależnych od nas (kolejne restrykcje) kurs nie będzie mógł się odbyć to gwarantujemy 100% zwrotu zaliczki.

HARMONOGRAM

HARMONOGRAM NA CZWARTEK

16:00 – 22:00 – zakwaterowanie w „Gościńcu Horb” – pokoje 2 osobowe z łazienkami

19:00 – przywitanie uczestników, kolacja powitalna (do wyboru wersja mięsna lub wege), dopasowanie sprzętu, przedstawienie planu obozu

HARMONOGRAM NA PIĄTEK

8:00 – 8:40 – śniadanie (do wyboru wersja mięso lub wege)

9:00 – 16:00 – podstawowe szkolenie skiturowe oraz pierwsza wycieczka na Połoniny – ok. 300 metrów przewyższenia i 5km. Wycieczki prowadzi licencjonowana przewodniczka Bieszczadzka oraz ratowniczka z bieszczadzkiej grupy GOPR

16:00 – 18:30 – powrót, obiadokolacja i odpoczynek (możliwość skorzystania z zewnętrznej sauny)

18:30 – 20:00 – zajęcia jogi. Zajęcia prowadzi joginka z 15’sto letnim doświadczeniem szkoleniowym i ukończonym kursem nauczycielskim wg metody Iyengara

20:00 – wykład o podstawach skituringu – jak się ubierać, jak dobrać sprzęt, jak zwiększyć bezpieczeństwo podczas naszych wycieczek

HARMONOGRAM NA SOBOTĘ

8:00 – 8:40 – śniadanie (wersja mięso lub wege)

9:00 – 16:30 – wycieczka skiturowa z elementami doszkalania skiturowego. Planowana trasa to 500 metrów przewyższenia i 6km

17:00 – 18:30 – powrót, obiadokolacja i odpoczynek (możliwość skorzystania z zewnętrznej sauny)

18:30 – 20:00 – zajecia jogi

20:00 – ladies night 😉

HARMONOGRAM NA NIEDZIELĘ

7:00 – 8:00 – śniadanie

8:00 – 14:30 – ostatnia wycieczka – trasę jak zawsze dopasuje przewodniczka w oparciu o warunki

14:30 – 16:00 – powrót, czas na kąpiel, spakowanie rzeczy

16:00 – zakończenie wyjazdu

O MIEJSCU

DLACZEGO BIESZCZADY?
Bieszczady – oferują niepowtarzalny klimat, zachwycające widoki i czyste górskie powietrze. Urzekające szlaki zachęcają do długich wędrówek. Najbardziej tajemnicza i niedostępna część Polski wypełniona dziką naturą, surowym klimatem i trasami skiturowymi, gdzie prędzej spotkamy watahę wilków niż innych turystów! Szlaki, którymi się poruszamy to głównie granie – pełne słońce, rozległe panoramy i proste technicznie szlaki. Zjazdy natomiast najczęściej prowadzą rzadkim lasem, gdzie w tym sezonie jest pokaźna pokrywa!

Nie bez znaczenia jest również miejsce, w którym będziemy nocować. Gościńca Horb zlokalizowany we wsi Strzebowiska. Znajduje się on pomiędzy dwiema malowniczymi dolinami, w przepięknym miejscu oddalonym od innych zabudowań, z którego rozpościera się cała panorama Bieszczad. Obiekt o stylowej architekturze, na terenie którego znajdują się dwa połączone budynki, z osobnymi korytarzami do pokoi zapewnią Gościom całkowitą prywatność.

Pokoje w pensjonacie urządzone w rustykalnym stylu inspirowanym regionalną historią oraz sztuką sprawiają, że wnętrza są intrygujące i wprowadzą Gości w niepowtarzalny klimat przeszłości bieszczadzkiej krainy. Na parterze znajduje się komfortowy, przestronny salon z nastrojowym kominkiem, gdzie przeprowadzone zostaną zajęcia z jogi.
Główną atrakcję stanowi sauna z widokiem na Smerek oraz hamakarnia widokowa, z której podziwiać można zapierający dech w piersiach krajobraz – górską panoramę od Smereka aż po Połoniny.

DLACZEGO JOGA?

Zajęcia mają na celu odświeżenie organizmu, odprężenie zmęczonego nadmiarem codziennych obowiązków i stresu ciała, wyciszenie oraz głęboki relaks. Dedykowane są wszystkim tym, którym zależy na regeneracji, rekonwalescencji po chorobach, kontuzjach czy urazach, szczególnie kobietom. Specjalnie przygotowane zestawy ćwiczeń będą odpowiednie dla osób na różnym stopniu zaawansowania, także dla tych, które do tej pory nie miały żadnych doświadczeń z uprawianiem jogi.

Praktyka ma bardzo łagodny i harmonijny charakter. Większość asan wykonywana jest przy użyciu dodatkowych pomocy (koców, wałków lub pasków), które zapewniają właściwe podparcie, ułatwiają rozluźnienie ciała oraz stwarzają warunki do pełnego relaksu. Tempo wykonywania ćwiczeń jest wolne, a okresy pozostawania w poszczególnych pozycjach wydłużone. Praktykę kończy kilkuminutowy relaks.

Sekwencje ćwiczeń proponowane podczas zajęć jogi regenerującej niwelują skutki działania przewlekłego stresu, takie jak: bóle karku i kręgosłupa, uczucie sztywności czy napięcia. Dzięki zajęciom jogi regeneracyjnej odzyskasz siły witalne, odprężysz się po skiturach i uelastycznisz ciało.

WARUNKI REZYGNACJI

 • Z rezerwacji można zrezygnować do 14 dni przed rozpoczęciem obozu, bezkosztowo i bez względu na powód, 
 • Jeżeli rezygnacja nastąpi do 7 dni przed datą rozpoczęcia obozu, to przysługuje zwrot w postaci 50% całej kwoty,
 • Przy rezygnacji na mniej niż 48 godzin przed rozpoczęciem obozu nie mamy obowiązku zwrotu zapłaty za obóz,
 • Jeżeli z przyczyn niezależnych od nas (kolejne restrykcje) obóz nie będzie mógł się odbyć, to gwarantujemy 100% zwrotu zaliczki, nawet 24 godziny przed rozpoczęciem szkolenia.

NOWOŚĆ – MOŻLIWOŚĆ ZWROTU KOSZTÓW W PRZYPADKU ZACHOROWANIA LUB KWARANTANNY, NAWET BEZPOŚREDNIO PRZED WYJAZDEM

Jeżeli mimo wszystko obawiasz się, że przed wyjazdem zachorujesz lub przez kwarantannę będziesz zmuszony/a zrezygnować z wyjazdu – przy współpracy Skitour School i Allianz proponujemy dodatkowe ubezpieczenie, w którym ubezpieczyciel zwróci Ci koszty rezygnacji z wyjazdu w wielu przypadkach. Sprawdź szczegóły.

WAŻNE INFORMACJE

Firma Skitour School wystawia faktury VAT na życzenie klienta.
W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres biuro@skitourschool.pl

WYMAGANY SPRZĘT:

 • komplet skiturowy (narty, kije, foki, buty)
 • czołówka
 • apteczka
Kontakt

Kontakt

Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki
pod numerem 21668. Szkołę ubezpiecza Axa Direct

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku: 8:00 – 18:00

Główny kontakt z biurem

Jadwiga:
+48507138434
jadwiga@skitourschool.pl

Szkolenia indywidualne

Ariel:
+48503401041
ariel@skitourschool.pl

Zmiany w rezerwacjach

Kasia:
+48517772847
kasia@skitourschool.pl

E-mail  PARTNERZY SKITOUR SCHOOL