Rekomendowane noclegi

Jeżeli szukasz noclegu w Zakopanem, poniżej przedstawiamy sprawdzone przez nas miejsca 🙂
Pamiętajcie, że na hasło Skitour School otrzymacie 10% zniżki od cen na stronie, a w Gościńcu Kuźnice na hasło Skitourowe Zakopane kursanci otrzymają 15% rabatu.

Tatrzański Ogród to zespół luksusowych domków do wynajęcia z cudownym widokiem na Tatry i Gubałówkę powstałych w Zakopanem w jednej z najstarszych dzielnic – Olcza. Znajdują się na wysokości 900m n.p.m. więc smog pozostaje poniżej – można oddychać pełną piersią.

Miejsce, w którym Państwo zamieszkacie daje wytchnienie od zgiełku miasta (wokół domków znajdują się łąki i pastwiska na których wiosną kwitną krokusy) , a jednocześnie po ok. 10min jazdy można już spacerować Krupówkami.

Domek składa się z 2 kondygnacji + antresoli z miejscem do spania. Dwie samodzielne sypialnie (z łazienką i toaletą), duży salon z aneksem kuchennym, łazienką i w/w antresolą. Z salonu znajduje się bezpośrednie wyjście na balkon, a z każdej z sypialni na taras z kominkiem do grillowania. 


Tamok Lifestyle Villa to kameralna willa w Zakopanem, zlokalizowana blisko Tatr i Krupówek. 6 komfortowych apartamentów z aneksami kuchennymi stworzonych z myślą o Gościach poszukujących kameralnego pobytu w centralnej lokalizacji.

Gościniec Kuźnice położony jest w sercu Tatr w Kuźnicach – 6 przestronnych apartamentów położonych jest 100 metrów od dolnej stacji kolejki na Kasprowy Wierch. Bezpośrednio z obiektu można wyjść na szlaki prowadzące m.in. na Kasprowy Wierch, Giewont, Halę Gąsienicową, Nosal i wiele innych.