8 i 9 lutego 2020 roku tradycyjnie obchodzić będziemy 111 rocznicę tragicznej śmierci Mieczysława Karłowicza. Wspólnie ze Stowarzyszeniem im. M. Karłowicza w Zakopanem już po raz piąty organizujemy uroczystości z tej okazji.

Pierwszy dzień obchodów, 8 lutego, to część górska, skiturowa. W sobotę 8 lutego o godz 9:00 pod opieką licencjonowanej przewodniczki tatrzańskiej – Zofii Bachledy – z Kuźnic wyruszy skiturowa wycieczka pod Kamień Karłowicza pod Małym Kościelcem – miejsce upamiętniające śmierć Karłowicza pod lawiną.

ZAKRES

Wycieczka 

NOCLEG

W PROGRAMIE ZNAJDZIECIE:


  • opiekę licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego z wieloletnim doświadczeniem skiturowym
  • bilet wejścia do Tatrzańskiego Parku Narodowego
Dodatkowo: otrzymasz pakiet zdjęć z kursu, dołączymy Cię do naszej grupy VIP, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania po kursie, a także otrzymasz 10% zniżki na kolejne szkolenia.

DLA KOGO?

Dla kogo przeznaczona jest wycieczka?

  • Dla skiturowców, którzy mają już doświadczenie skiturowe czyli byli na szkoleniach skiturowych i odbyli ćwiczenia lawinowe
  • Dla dobrych narciarzy zjazdowych – przewidywane zjazdy nie są stronę, jednak poruszamy się w terenie pełnym przeszkód takich jak drzewa, muldy, korzenie, kamienie, różne odmiany śniegu

150.00 zł

– Bilet na wycieczkę

+ 140 zł – komplet sprzętu skitourowego i lawinowego

Uwaga: rejestrując się poprzez poniższy formularz wpłaca się w momencie zapisów 50% kwoty za wybrany bilet. Drugie 50% prosimy opłacić w pierwszym dniu obozu u instruktora.

179 zł – techniczny longsleeve Craft Extreme 2.0 z logiem Fundacji Skitourowe Zakopane

149 zł – rękawiczki Craft z logiem Fundacji Skitourowe Zakopane –

59zł – czapka Craft na podejście z logiem Fundacji Skitourowe Zakopane

 

ZAPISY ONLINE

Po kliknięciu w „Zapisz się” użytkownik zostanie przekierowany do formularza zapisów online. 50% płatności odbywa się poprzez poniższe formularz online, a płatność pozostałej kwoty za kurs + ewentualne dodatkowe koszty (np. za zestaw lawinowy) odbywa się już na miejscu.

Zniżki dla stałych kursantów/kody rabatowe odliczane są w pierwszym dniu obozu przy regulowaniu reszty płatności.

Jeżeli chcesz zarejestrować dwie osoby (lub więcej) to prosimy o wypełnienie formularza dwa (lub więcej) razy.

TRASA WYCIECZKI

Kuźnice ->Dolina Jaworzynki/lub przez Skupniów Upłaz -> Hala Gąsienicowa -> Kamień Karłowicza -> Hala Gąsienicowa- > zjazd nartostradą z Karczmiska do Kuźnic.

HARMONOGRAM

8:45 – zbiórka w wypożyczalni Tatra Trade przy rondzie Kuźnickim (mapa)

9:00 – 14:00 – wycieczka skitourowa

14:00 – powrót do Kuźnic

WARUNKI REZYGNACJI

Z rezerwacji można zrezygnować bezkosztowo do 48 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Jeżeli natomiast rezygnacja nastąpi do 24 godzin przed datą rozpoczęcia zajęć to zwrot następuje w postaci 50% całej kwoty. Poniżej 24 godzin nie mamy obowiązku zwrotu zapłaty za szkolenia/wycieczkę. Firma Skitour School wystawia faktury VAT na życzenie klienta. W tym celu prosimy o przesłanie danych do faktury na adres biuro@skitourschool.pl

Kontakt

Kontakt

Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki
pod numerem 21668. Szkołę ubezpiecza Axa Direct

Główny kontakt z biurem

Kuba:
+48507138434
kuba@skitourschool.pl

Szkolenia indywidualne

Ariel:
+48503401041
ariel@skitourschool.pl

Zmiany w rezerwacjach

Maria:
+48666717393
maria@skitourschool.pl

E-mail