Klimatyczny nocleg w wybranym namiocie marki Coleman z widokiem na Tatry. Sprawdź szczegóły pierwszego biwaku organizowanego podczas Spotkań z Filmem Górskim i do zobaczenia przy ognisku!

Oto nadeszła historyczna chwila, w której Spotkania z Filmem Górskim doczekały się własnego miasteczka biwakowego! Za jego organizacją stoimy my, czyli ekipa Mountain Climbing School przy wsparciu marki Coleman.

Gdzie jest biwak?

Miasteczko biwakowe zostanie usytuowane na jedynym campingu w Zakopanem, czyli campingu pod samą wielką krokwią. 15 minut spaceru od festiwalowych atrakcji.

Pakiety noclegowe

Camping pod krokwią wyposażony jest w łazienki oraz kuchnie polową. Uczestnicy biwaku będą mieli do dyspozycji dwa pakiety noclegowe:

  • Basic: Nocleg w namiocie dwuosobowym marki Coleman – modele Darwin 2, Tasman 2, Tatra 2 lub podobne. Należy mieć własny śpiwór i karimatę lub materac.
  • Koszt: 35zł/namiot/noc + 15zł/os/noc,
  • Premium: Nocleg w namiocie 4 osobowym lub większym marki Coleman – modele Rocksprings, Galileo, Bering 4 lub podobne. W zestawie są pompowane materace i lampka wewnętrzna również marki Coleman. Jeżeli cenisz sobie przestrzeń i wygodę to polecamy opcje premium, gdzie masz wielki namiot, ale zajmowany jedynie przez 2 osoby.
  • Koszt: 80zł/namiot/noc + 15zł/os/noc

Jeżeli nie posiadasz osoby do współdzielenia namiotu to zaznacz taką informacje w formularzu zapisów. Biwak będzie funkcjonował od 5 do 8 września, ale można zapisać nawet na jedną noc!

Jak się zapisać?

Zapisy na biwak prowadzone są online na stronie poprzez poniższy formularz:

Po wypełnieniu formularza opłatę za namiot uiścisz online, a opłatę od liczby osób uiścisz na miejscu. Pamiętaj, że do 10 dni przed rozpoczęciem festiwalu możesz kompletnie bez kosztowo zrezygnować z noclegu. Po okresie 10 dni zapłacisz jedynie na namiot. Zarezerwowany namiot będzie na Ciebie czekał na Twoje nazwisko. Wskaże Ci go pracownik podczas rejestracji na campingu.

Wszelkie pytania dotyczące biwaku prosimy kierować do Mateusza z Mountain Climbing School będącego organizatorem biwaku: 694 325 271, biuro@mountainclimbingschool.pl

Kontakt

Kontakt

Jesteśmy zarejestrowanym organizatorem turystyki
pod numerem 21668. Szkołę ubezpiecza Axa Direct

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku: 8:00 – 18:00

Główny kontakt z biurem

Jadwiga:
+48507138434
jadwiga@skitourschool.pl

Szkolenia indywidualne

Ariel:
+48503401041
ariel@skitourschool.pl

Zmiany w rezerwacjach

Kasia:
+48517772847
kasia@skitourschool.pl

E-mail    PARTNERZY SKITOUR SCHOOL